У Дубаї за $1 мільйон продають Гелендваген з жовто-блакитним салоном (відео)

Лімітована версія позашляховика присвячена українським мотивам. Авторство належить тюнінг-ательє Mansory, один із основних партнерів якого є затятим прихильником України. Імовірно, як вважає сайт ТопЖир про суперкари в Україні, мова йде про власника цілої колекції супер- і гіперкарів на прізвисько Казах.

До початку війни він та його автомобілі неодноразово світилися в Україні, що й не дивно, його дружина – киянка, а сам він із Казахстану. Майже всі його авто – тюнінгований ексклюзив Mansory, а сам він, подейкують, має частку в цій компанії.

Mansory P900 based on the Mercedes G-Class | Mansory

Так чи інакше, але за словами автора відео, унікальний Mercedes G-класс з жовто-блакитним салоном буде вироблено дуже обмеженим накладом у кількості декількох штук. Звідси і вартість – 950 000 доларів. Наразі такий екземпляр можна придбати в Еміратах, у Дубаї.

Mercedes G Class Mansory P900

До речі, про цей Гелендваген ми робили пост ще у грудні 2022-го в Телеграм каналі. Тому підписуйся на ТГ канал ТопЖир — там буває цікавіше і раніше…

Mansory Ukrainian Edition

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий