В Україні продали рідкісний фантик із жувальної гумки Turbo за чотиризначну суму

Вкладиш із жувальної гумки Turbo під номером #1 пішов з молотка майже за $200. Мова йде про один із найрідкісніших і найбажаніших фантиків 90-х. Адже саме з нього все і почалося… саме тому на сайті ТопЖир є навіть окрема рубрика Тачки з жувачки, присвячена автомобільним героям фантиків. Щоправда, з початком війни ми її навіть не оновлювали. Проте, можливо, настав час відновити її…

Якщо буде максимально точним, перший Номер Turbo Турбо 1-50 No 1 Opel Ascona продали на Віоліті за 6556 гривень. Як пише продавець, «ОРИГІНАЛ 1000% Колись, пацанятком, сам збирав колекцію. Особисто виміняв в свого сусіда,який знайшов її в жуйці. Пролежала в мене в альбомі для марок років,мабуть,з 35)))».

До 24 лютого, нагадаємо, вкладиш #70 в Україні було продано за 74 долари. Що ж до цієї Аскони, то, як говориться на сайті-аукціоні, аналогічний лот (чи той самий?) пішов з молотка влітку 2023-го року за 10 з половиною тисяч гривень. Певно, надто довго хтось бажав заволодіти цим звичайним, але рідкісним колекційним папірцем.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий