Скрябин сделал клип о дорогах и руинах в Украине +ВИДЕО

Андрей Кузьменко умеет быть с народом и сочинять песни для него. На сей раз Кузьма решЫл выпустить импровизированный клип о том, как сейчас выглядит Украина. И хотя, по нашему мнению, Украину можно легко показать в более удручающем виде, причем абсолютно на старайся найти жуткие места, песня заставляет в который раз задуматься о том, кто мы, и где жЫвем…

Пожалуй, самыми объединяющими словами в песни являются “найбільша радість українця – дотягнути до завтра. Ми всі давно в окопах, хоч і це не війна…”. Если бы подобное прозвучало на шоу у Шустера, однозначно бы объединило аудиторию.

Сам же “Скрябин” так написал о новом клипе к песне “Руїна”:

“Ці кадри були зняті протягом чотири-годинної поїздки по маршруту Миколаїв – Калуш -Івано-Франківськ -Тернопіль – Кременець – Дубно – Луцьк. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані – воно ШОКУЄ! Це – наша країна. Це – Ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього – навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно ЦЕНТРАЛЬНИМИ ТРАСАМИ ! Уявіть собі, що робиться в стороні від них…”

ТЖ


 • FILatOFF

  Руїну досягнуто!!!

 • Schtaller

  А не этот ли Волосатый злогей давеча помахивал знаменем голубых и активно агитировал за светлое будущее с Рыгеонами, за что был обложен мужскими половыми хуями даже собственной родней (расово львовский он)?

  И вдруг такое прозрение у певца ртом – Руина, блеать, в стране… :nakrilo:

  • m777x

   Не раз говорил, что ему сказали: “Не будешь за Регионы, больше нигде и никогда НЕ БУДЕШЬ”, лично я почему-то верю… да многим тогда так сказали!

 • Ferrari Roman

  Кліп вартістю “100грн + бензин” ))))))
  Подібно що знімав взагалі не зі своєї Секвої а з Ескалейда ДЗІДЗЯ)))) :-D :-D
  http://www.youtube.com/watch?v=wRm1FpvqE4E
  :gonchik:

 • VASKO_2V

  ЛЬВІВ-ФРАНКІВСЬК асвальту немає, проїд колеги закінчився двома побитими дисками порваною резиною і відсутністю покриття прьох операторів мобільного звізку.
  ТЕРНОПІЛЬ-ЛЬВІВ асвальту немає
  КРЕМЕНЕЦЬ-ПОЧАЇВ дорога нормальна була відремонтована минулим літом вгадайте чому ?
  Правельно до приїзду В.Ф (він доречі прилетів на пердольоті) але зараз там суцільний каток і мій проїзд по ній закінчився узбіччям і побитою машиною.

  • MuxaD1

   Ох не заздрю тобi друже.Хоча у нас в Одесi, ситуацiя не краща

 • Fanat

  “чотири-годинної поїздки” шось дуже швидко :shock: :roll: