Єдиний у світі спорткар Porsche 964 RS знаходиться в Україні (фото)

Справжнісінький ексклюзив знаходиться в колекції дніпровського багатія. Мова йде про раритетну модель з дуже довгою назвою Porsche 964 RS America Gemballa RSR 3.8 Slantnose. Його було вироблено в 1993-му році та, повторимося, в кількості 1 (ОДНА) штука!

ФОТО: supercars_ua

До війни цей унікальний Порше було завезено до Україні з Сполучених Штатів. До речі, не всі знають, але саме в нашій країні (у Дніпрі) є один із найбільших поціновувачів Porsche на Землі! Ба більше, навіть у період повномасштабного вторгнення, за інформацією ТопЖир (і ця інформація перевірена), український колекціонер Порше продовжує купляти ексклюзивні новинки німецького бренду!!!

ФОТО: supercars_ua

Кому цікаво – ось посилання на гараж колекційних Porsche у Дніпрі. Що до цієї моделі, додамо:  

За основу Гембалла було взяте і без того так рідкісне купе Porsche 911 RS America у 964-му кузові. Це шоу-кар, що рекламував прихід ательє Gemballa на американський ринок на початку 90-х.

В Украине появился единственный в мире Porsche 911 Gemballa
Ось так завозили ексклюзив до України у 2018-му році. Нескладно здогадатися, що «по запчастинах» задля здешевшення митних зборів

Купе Порше оснащено 3,8-літровим опозитником, потужність якого підняли з 300 до 375 л. с. Мотор крутиться до 7150 об/хв, а максимальний момент, що крутить, становить 380 Н∙м. Максимальна швидкість перевищує 280 км/год. Спорткар Порше привертає увагу рідкісним «пласким носом» та великим заднім антикрилом.

В Украине появился единственный в мире Porsche 911 Gemballa
Той самий авто, але в Штатах (до відправки в Україну)

Окрім того, помітний аеродинамічний обвіс. В інтер’єрі Porsche 911 Gemballa з’явилися карбонові вставки та каркас безпеки, а обладнання поповнив кондиціонер (в RS America його зняли дні зменшення ваги авто).

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий