Єдину в Україні Acura NSX із Need For Speed продали у рф (фото)

Культовий японський спорткар протягом багатьох років знаходився в Україні, але віднедавна він отримав російську «прописку». На жаль, зірка першої частини Need For Speed і один із найславетніших спорткарів 90-х років переїхав на росію…

Як вдалося з’ясувати ТопЖир завдяки нашим друзям із supercars_ua, «українська» Acura NSX (вона ж Honda NSX) опинилася на рф як мінімум у січні 2023-го року, хоча за деякою інформацією, ще раніше. Це саме той автомобіль, який прозвали «японською Феррарі». Зважаючи на колір даного екземпляру, це особливо актуальне формулювання.

Раніше NSX мав донецьку реєстрацію, а в останній раз ми бачили її поряд з Acura NSX останнього покоління на драгрейсингу в Одесі у 2019 році:

За чутками, власник ексклюзивного «японця» після вторгення рф переїхав до росії, де зрештою і продав унікальний авто. Так це чи ні – питання риторичне. Але зазначимо, що початку війни ця Acura NSX 1991 року виробництва продавалася в Україні за 60 000 доларів, однак нового власника так і не знайшла. Не хочемо публікувати відео огляду вивезеної з України NSX, тому що мова йде про російський контент (накручувати перегляди не хотілось би), але ось скрін, який доводить, що машина вже має держзнаки рф (москва. Тьфу: московія).

Заради справедливості варто додати ще одну цікавинку про Хонда НСХ в Україні. Є дані про один екземпляр, який бачили всього кілька разів на Вінниччині. Чи досі він там – невідомо. Але важливий факт в тому, що чорна NSX – нерозмитнена.  

Нагадаємо, розробка NSX почалася в 1984 році. Ідея виникла у механіка Honda Шигеру Мійамото, який хотів створити спортивний автомобіль, який би поєднував в собі технологічні інновації з високою продуктивністю. За словами Мійамото, головним завданням при розробці було створення автомобіля, який би був «відкриттям нового епохи в автомобільному дизайні та технології».

До 1989 року команда інженерів Honda працювала над створенням концептуального прототипу NS-X. Прототип був представлений на Токійському автосалоні 1989 року, де отримав високі оцінки критиків та споживачів. Після цього Honda розпочала виробництво серійної моделі, яка отримала назву Honda NSX.

Перші примірники моделі Honda NSX були випущені у 1990 році. Вони оснащувалися 3,0-літровим V6-двигуном з потужністю 270 кінських сил, який співпрацював з 5-ступінчастою механічною трансмісією. Автомобіль виготовлявся вручну на заводі в Тохоку, Японія.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий