До весны! Состоялось закрытие байкерского сезона 2015 «БРСМ-Нафта»

Національна мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» та байкерські клуби HOG Kiev Chapter Ukraine, Crazy Hohols MFC за підтримки Harley-Davidson Kiev і сотні байкерів України офіційно закрили сезон-2015!

196917131

26 вересня, на наймасштабнішому байкерському заході осені Crazy Harley Party в Києві відбулося грандіозне закриття байкерського сезону-2015. Це свято для всіх українських любителів і шанувальників байкерського стилю життя було організовано офіційним дилером легендарних мотоциклів Harley-Davidson Kyiv, клубами HOG Kyiv Chapter Ukraine і Crazy Hohols MFC, за підтримки національної мережі автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта».

197139245

Грандіозне свято розпочалось з мотопараду H.O.G. RALLY. Участь у параді змогли взяти абсолютно всі байки, будь-яких марок, віку, комплектації, кольорів і з усіх куточків України. В цілому взяли участь понад 500 мотоциклів, а загальний кілометраж пробігу склав 30 кілометрів вулицями Києва.

196916880

Парад H.O.G. RALLY стартував від салону Harley-Davidson (пр. Перемоги 67), а на Софіївській площі відбулася тепла зустріч колони з клубом Crazy Hohols MFC. Разом з членами байкерських клубів H.O.G. Kiev Chapter Ukraine та Crazy Hohols MFC до мотопараду долучились знамениті цінителі мотоциклів: Василь Вірастюк, Олег Скрипка, Женя Галич (гурт O.Torvald), Олександр Пікалов (95 квартал), Сергій Кузін, група «Брати Гадюкіни» та інші відомі українці.

Після обміну враженнями і дружніх обіймів колона тріумфально відправилася в столичний комплекс Sky Family Park. Саме там відбулася шалена вечірка Crazy Harley Party на честь завершення мотосезону 2015 і святкування тринадцятого дня народження клубу Crazy Hohols MFC.

196916893

Однією з фішок Crazy Harley Party став концерт легендарних гуртів «Брати Гадюкіни», «Воплі Відоплясова» та «O.Torvald». Також у рамках заходу відбулася виставка унікальних кастомних байків Harley-Davidson (ексклюзивно оформлених або повністю перероблених моделей мотоциклів), кращий серед яких – Sportster Forty-Eight MeloK від Moto-Pro Ukraine – отримав у якості нагороди 100 літрів палива від мережі АЗС «БРСМ-Нафта».

196917137

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий