Битва века: Nissan GT-R и Нива!

Недавно прошедший дрэг-рейс в Молдове запомнился зевакам одним интереснейшим баттлом — Nissan GT-R и Нивы. Устроители шоу выставили против японского короля треков старый добрый советско-российский внедорожник, который то и умеет, что ездить по лесам да полям.

Однако конкретно эта Нива не так уж и проста — под ее капотом аж 600 л.с.! Впрочем, Nissan тоже неслабый и выдает на-гора 680 л.с. Кстати, вазовский проходимец — наш, харьковский.

Так кто кого сделает? GT-R Ниву? Или наоборот? Смотрим!

Загрузка...

 • OPS

  GT від NISSAN і TOYOTA завжди були великим Г.

  • Женя

   Хз к чему вы это булькнули. Несмотря на то что сам не очень фанатею от ГТРа, но нива лютый корч без салона весом много меньше тонны(600-700 кг) и после пары заездов нужно будет перебирать железо. Кстати Гтр на солярке чтоль, такой нагар повалил при старте шо ппц)

 • OPS

  Булькають утопленики! Скільки Вам років?
  На початку 90-х Ваша думка співпадала би з моєю.
  Я так розумію, Ви є результатом сучасної інформаційної залежності.
  А в ті роки, Кожен 2-й їздив на Мерсі і БМВ, кожен третій на Порше 911, а всі інші на GT.
  Де 911 і GTзараз???!!! Максимальний рік експлуатації 1-2 роки — не більше!
  20-ти річних Мерсів і БМВ є ще повно.
  Це Вам пишу Я — директор першої сервісної станції в Україні. Я їх, в ті часи, здавав на металобрухт грузовиками.

  • Женя

   Я про те, що будь-яка річ може виявитись великим Г на фоні іншої. 1-2 роки експлуатації? хіба що їх дрючити в хвоста та гриву, а при такому розкладі і нові БМВ з Мерседесом стільки ж протянуть.
   Так, 911 і подібних автомобілів мало на дорогах, але в силу того що вони коштують в рази дорожче, а придбані не так часто виїзджають. У таких авто за 2-3 роки пробіг рідко за 20 тисяч перевалює.
   Не дуже зрозумів, що ви маєте на увазі під «результатом сучасної інформаційної залежності»? Я ж написав що я не «фапаю» на ГТР і подібні речі, просто кожна річ має своє призначення і не дуже об’єктивно порівнювати Порше 911 з «Мерсом» і Бмв.