В Україні стартував онлайн турнір автомобільних перегонів 7DRIVE Summer Cup

Сьогодні, 8 серпня, стартував новий онлайн кубок під назвою 7DRIVE Summer Cup. Він буде проводитись на симуляторі iRacing. Змагання будуть проведені у форматі монокубку, а отже, всі водії будуть користуватись однаковим автомобілем, і більше того, навіть однаковими налаштуваннями. Що це буде за авто?

Toyota GR86

Водіїв очікує чотири етапи, результати яких будуть зараховані у абсолютному заліку. Кожен етап буде включати у себе дві гонки, а саме: одну гонку-спрінт (20 хвилин), і основну гонку (45 хвилин). Оскільки, кількість палива у баку нашої тойоти буде обмежена, то в основній гонці усім пілотам доведеться заїхати на піт-стоп, аби долити палива у свої автомобілі.

Однією з родзинок стане реверсивний старт пілотів, які займуть місця у ТОП-10 по результатам першої гонки

Календар змагань:

08.08 – Summit Point

22.08 – Oulton Park (з шиканами)

05.09 – VIR

19.09 – Lime Rock Park

Для участі потрібно обов’язково зареєструватись за наступним посиланням до Discord. А також, ознайомитись із регламентом змагань

Організатор:

7drive

Київ, пр. Степана Бандери 34B

ТPЦ «Blockbaster»

(На першому поверсі, поруч з роллердромом)

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий