Автобудинок: яким він повинен бути

Автобудинок – житло на колесах, що призначене для подорожей чи сімейного відпочинку. Він дозволяє людям опинитися в будь якому місті світу, насолоджуватися красотами місцевості і не платити за орендовані апартаменти. Деякі люди використовують автобудинок у якості постійного житла.

Історія зародження будинку на колесах

Перші рухомі домівки з’явилися приблизно 70 років тому. Вони дуже швидко стали популярними в Америці і Європі. Навколо них згуртувалися любителі подорожувати. Згодом з’явилися повноцінні автокемпінги, укомплектовані всіма речами, необхідними для життя, в тому числі точками, що роздають бездротовий інтернет. Відвідувачі могли не тільки милуватися природою, а й, наприклад, грати в онлайн казино.

Тип кузова – основна складова автобудинку 

Зручність рухомого житла безпосередньо залежить від того, як меблі розташовані всередині кузова. З часом сформувалося декілька стандартних варіантів:

 1. Альков: має надбудову над кабіною зі спальним місцем. Кузов виконаний із легких сендвіч-панелей з хорошими теплоізоляційними властивостями. Такий автобудинок купують для постійного проживання чи подорожей компанією до 7 чоловік;
 2. Інтегрований: кабіна в автобудинку – частина житлового простору. Вільного місця тут багато. Модель гарантує найбільший комфорт користувачам;
 3. Напівінтегрований: надбудов нема, відповідно будинок здатний вмістити менше людей. Характерна гарна теплоізоляція. Авто простіше управляти. 
 4. Житловий мікроавтобус (кастенваген). Є достатньо мало простору, теплоізоляція не така хороша, але достатня для не дуже низьких температур. Місткість до 4 осіб.
 5. Житлова кабіна. Модель неможливо вважати повноцінним виробом для проживання. Використовується переважно далекобійниками. Ідеальна для коротких поїздок компанією в 2-3 людини.

На що варто звертати увагу під час вибору автобудинку

Транспорт для комфортної подорожі повинен мати не тільки правильний тип кузова, але і певні технічні характеристики. Спеціалісти радять приймати до уваги наступні фактори:

 • шасі: від них залежить плавність пересування транспорту по дорозі, кількість вантажу і т.д. Одним із кращих виробників шасі вважається Fiat. Вироби компанії дешевші і мають таку ж високу якість, як і у Mercedes. Непоганий бюджетний варіант — Ford;
 • потужність двигуна: повинна бути в межах 120-130 к. с. Даний показник гарантує безпеку пасажирам під час руху. Варто пам’ятати: автобудинок – габаритна машина, котру сильно розганяти не варто;
 • подвійна підлога: особливо важлива для тих, хто планує їздити взимку;
 • система опалювання: повітряний обігрів в машині такого розміру працює достатньо слабко. Рекомендується надати перевагу водяному обігріву;
 • система кондиціонування: важливо забезпечувати якісну вентиляцію в салоні влітку. Краще за все встановлювати кондиціонери в підлозі;
 • пристібний намет (маркіза): він збільшує простір домівки під час кемпінгу. Спати в ньому не вийде, але сховатися від сонця чи дощу – досить легко.

Якщо людина при виборі автобудинку візьме до уваги всі вище перераховані фактори, то в подорожі вона буде відчувати себе досить комфортно. Автобудинок – виріб значно складніший, ніж проста машина, тому до його вибору варто відноситись із ще більшою відповідальністю.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Автобудинок: яким він повинен бути

 1. Баннеры, наклейки, сетки баннер-москва.рф

  Представляем выполнение широкоформатной печати в Москве и по всей РФ для внутренней и наружней рекламы. Для всех давно понятно как необходима реклама. Ваш продукт или услуга не останется в стороне, если будет изготовлен выразительный яркий, впечатляющий баннер. Чрезвычайно важны баннеры в больших городах, где огромная конкуренция продуктов и оказываемых услуг. Предлагаем ознакомиться с нашей компанией и стоимостью на баннерную печать и разработку шаблона на онлайн портале баннер-москва.рф уже сейчас.

  По запросу [url=https://xn—-7sbbbhq0bpgaovq.xn--p1ai/pechat-bannerov]баннер заказать москва недорого[/url] мы с радостью Вам окажем помощь. Все представленные услуги: печать на баннерной сетке, печать на бумаге, постпечатная обработка, Х-баннер, баннеры «Штакетник» и многие другие. Цены возможно посмотреть на сайте баннер-москва.рф в теме «наши цены». Чем больше Вам нужен баннер по размеру, тем меньше будет стоить его квадратный метр. Цены у нас очень приемлемые, всякий сможет найти то, что искал по отличной цене.

  Оформить заказ проще простого! Позвоните по нашему номеру телефона, напишите на наш электронный адрес или оформите заявку прямо на сайте. Следом наш консультант принимает заказ и ответит на любые оставшиеся вопросы, также озвучит итоговую цену. Оплата возможна на карту, на расчетный счет или электронный кошелек. Если у Вас есть согласованный макет, отправляйте нам его, а если нет, то с Вами будет работать наш профессиональный дизайнер. Впоследствии, когда макет будет разработан, Вам необходимо его рассмотреть и только после этого заказ отправится на печать. После проводится постпечатная обработки и пробивание люверсов. Доставку заказа мы также можем оформить для Вас, но также есть самовывоз. К каждому покупателю мы выполняем персональный подход и помощь в выборе материалов и формата.

  Если Вы хотели найти [url=https://xn—-7sbbbhq0bpgaovq.xn--p1ai/mobilnye-stendy/roll-up]роллапы это[/url] в интернете, то звоните быстрее нам. Наш телефон +7(499)390-19-73. Наш новый адрес: 117105, Москва, Нагорный проезд, д. 7, стр. 1. Время работы с 10:00 до 18:00 кроме субботы и воскресенья. Ещё Вы можете собственноручно посчитать стоимость печати на нашем интернет портале. Нажмите на необходимый материал, количество штук, размер, качество и варианты постпечатной обработки. Вам мгновенно будет ответ со стоимостью работы.

  Доставка осуществляется по Москве, Московской области, а ещё по всей РФ. Стоимость будет зависеть от Вашего места нахождения и размера баннера. По России отправляем курьерской компанией СДЕК, узнайте стоимость у наших специалистов при оформлении заказа. Чаще заказ доходит до клиента в течение 2-3 рабочих дней от 1 до 3 рабочих дней.

Добавить комментарий