BMW і Lamborghini вирішили не покидати російський ринок

Незважаючи на припинення виробництва в Калінінграді, де працівники заводу тепер збирають ягоди замість БМВ, німецький автоконцерн не збирається йти з Росії. Більше того, на відміну від Renault та GM, російське представництво BMW не тільки не закриває свій офіс, а ще переїжджає до нового, сучаснішого бізнес-центру!

Як пише 5Колесо, цитуючи гендиректора BMW Group рОСІЯ, Ірину Шрамко, російське представництво баварської марки «раді тому, що, незважаючи на непросту ситуацію, що зберігається на ринку, нам вдалося завершити запущений рік тому проект зі створення нового простору для продовження нашого російського бізнесу. Сьогодні як ніколи важливо працювати спільно, знаходячи гнучкі рішення, і наш новий московський будинок на Соколі чудово для цього підходить», — заявила генеральний директор BMW Group рОСІЯ, Ірина Шрамко.

Окрім БМВ, про свої наміри відновити роботу на рф заявили в італійській компанії Lamborghini (яка, нагадаємо, належить німецькому Фольксвагену): зараз вирішується питання над тим, як ввозити автомобілі з Італії, які потрапили під заборону як предмети розкоші дорожчі за 50 000 євро.

У зв’язку з такими рішеннями провідних міжнародних авто-брендів, виникає кілька питань:

  1. Що це за Макронщина така?
  2. У тих, хто прийняв такі рішення, в родині Шольци були чи вони перші?
Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий