BYD показала водоплавні здібності нового електропозашляховика YangWang U8 (відео)

Китайці продовжують дивувати автомобільний світ (зрештою, не тільки автомобільний). І наразі вони показали, що їх нова модель BYD U8 може не лише їхати бездоріжжям, а й навіть плисти, коли це необхідно!

YangWang U8 пропонується у версіях Преміум і Майстер. Перша здатна подолати брід глибиною до 1000 мм, а Майстер-версія — до 1400 мм. Під час активації режиму подолання броду, автомобіль використовує свої датчики для моніторингу оточуючого середовища, глибини води, стану пробуксовки коліс і так далі. Режим аварійного плавання активується автоматично, якщо автомобіль поглиблюється на глибину, що перевищує встановлені ліміти.

При активації плав-режиму система Disus-P підніме підвіску до максимального рівня, вікна автоматично закриються, кондиціонер перейде в режим внутрішнього обігу повітря, а люк відкриється, забезпечуючи запасний вихід. Крім того, транспортний засіб відображатиме глибину та положення води на центральному екрані управління.

U8 може перебувати на плаву протягом 30 хвилин і рухатися зі швидкістю 3 км/год. Ба більше, він навіть може виконувати повороти, як танк під час плавання. BYD підкреслює, що це призначено лише для надзвичайних ситуацій, таких як повені, а не для розваги під час перетину озер і річок. Після активації аварійного плаваючого режиму автомобіль потрібно доставити до сервісного центру для огляду. BYD стверджує, що U8 має водонепроникність на рівні IP68.

YangWang U8 — це електромобіль з підвищеним запасом ходу (EREV), який має двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ), що працює як генератор енергії для акумулятора. У цьому випадку 2,0-літровий турбодвигун живить батарею. Він додатково обладнаний технологією Cell-to-Chassis (акумулятор інтегрований в шасі). Запас ходу складає 180 км за умов CLTC, а повний запас ходу з зарядженим акумулятором і 75-літровим пальним баком — 1000 км.

Загальна потужність становить 880 кВт з піковим моментом обертання 1280 Нм. Максимальна швидкість обмежена 200 км/год, а розгін до 100 складає 3,6 секунди.

YangWang U8 підтримує швидке заряджання постійним струмом потужністю до 110 кВт, що дозволяє заряджати акумулятор від 30% до 80% за 18 хвилин. Його потужність від розряду автомобіля до навантаження (VTL) потужністю 6 кВт дозволяє живити електронні пристрої до 25 годин. Вартість такого позашляховика понад $150 000.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий