Для ЗСУ виготовили цікаву пересувну лазню

Небайдужі українці з Харкова та Києва, які в мирний час займалися автоспортом, перегонами та мотокросом, створили в cтолиці майстерню, на базі якої почали застосовувати свої знання, навички та досвід у виготовленні різних за призначенням транспортних засобів для військових потреб. Першим їх виробом, який вони самостійно сконструювали та виготовили, стала пересувна  мобільна лазня. Зараз же в роботі ще декілька «чистих» транспортних засобів, серед яких і мобільна душова на 12 чоловік з пральною та сушильною машинами для роботи навіть в польових умовах.

Двоколісна автолазня була придбана за кошти друзів, знайомих та небайдужих українців при сприянні української ініціативної групи Razom Win, яка з 2014 року допомагає нашим збройним силам та мирним співвітчизникам нашої Батьківщини.

Нещодавно автолазня пройшла випробування, справжній тест в одному з підрозділів неподалік від кордону з картопляним диктатором. Перевіряли її працездатність в реальних польових умовах – дровами розтопили грубку в лазні, нагріли воду для душу, а від генератора підключили пральну машину.

Ємність автолазні складає 750 літрів, пластмасові баки для води знаходяться під лавками. Нагріта вода поступає до залізного баку, який знаходиться зверху під стелею лазні. З нього і надходить вода для прийняття душа. Є пульт керування з показниками напруги акумулятора, температури гарячої та холодної води, вимкнення освітлення в середині та світломаскування. Пральна машина обладнана додатковим автономним баком для води і тому не потребує під’єднання для зовнішнього водопостачання.

Автолазня вже вирушила на східний фронт, де проходять найгарячіші бої з рашистами. Вона не буде прикомандирована до якогось одного військового підрозділу – а буде на своїх позашляхових колесах 17 радіусу постійно курсувати по різним місцям перебування наших захисників. Легкого пару та перемоги бажаємо нашим військовим!

Перед далекою дорогою до кордону з картопляним диктатором звичайно перевірили тиск у шинах.

На решітці, коли у грубі залишається тільки вугілля, можна посмажити м’ясо, овочі, сосиски чи гриби.

Є додаткова можливість одночасно заряджати до семи гаджетів.

За матеріалами Автоцентр

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий