До України почали імпортувати дизель із США

На початку лютого в Україну надійшла партія дизельного пального виробництва США. Це перший в історії українського ринку випадок імпорту американських нафтопродуктів.  За даними enkorr, виробником нафтопродуктів виступила Marathon Petroleum Company.

«На моїй пам’яті це перший в історії випадок надходження до нас американських нафтопродуктів. Це дуже символічна подія, адже вона показує, як трансформується ринок України і Європи внаслідок антиросійських санкцій. Це краща ілюстрація руйнації міфів про нереальність життя без російських нафтопродуктів», — коментує Сергій Куюн, директор Консалтингової групи «А-95».

І хоча це допоки що лише чутки, але є вірогідність, що незабаром до України почнуть ввозити пальне з Тайваню. Ба більше, за часів війни, до України звідки тільки не імпортували пальне… Нідерланди, Литва, Словаччина, Греція, Болгарія, Польща і навіть Індія.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий