Еволюція Renault Logan

Почалася історія Renault Logan з 2005 року і першої машини, що зійшла з конвеєра. Оновлену версію було випущено у 2009 році. Належить автомобіль до класу В. Цю ж платформу для машини виробник використав у своїх моделях Renault Modus, Nissan Micra і Renault Clio останньої версії.

Logan першого покоління: початок

Седан у своїй першій версії став улюбленою машиною таксистів. Тут одночасно поєднувалася недорога комплектація та надійні елементи. Тобто машина коштувала недорого, але при цьому чудово виконувала свої основні функції. Сьогодні купити Рено Логан можна в обох поколіннях. У першій головною перевагою стала підвіска в поєднанні з механічною коробкою передач.

Однак на противагу цьому виступає незручний салон. У ньому немає шумоізоляції та віброізоляції. Поїздка через це не може стати комфортною апріорі.

Logan в оновленій версії: особливості 

Модернізація та рестайлінг справді суттєво змінили стан машини. Так в екстер’єрі додався новий бампер, змінилася оптика та спойлер ззаду. Усередині проєктувальники змінили панель приладів, додали регулювання на кермі, покращили підголовачі. Всі зовнішні параметри точно змінилися на краще, забезпечивши комфорт пасажирів і водія. Так друге покоління набуло вигляду абсолютно сучасної машини у 2014 році.

Змінилися такі деталі у машині:

  • оптика та кузовна частина;
  • геометрія дверей та внутрішніх елементів;
  • ущільнювачі дверей для кращої вібрації;
  • маскування буксирувальних петель;
  • новий бампер та накладки.

Хоча у порівнянні з першим поколінням такого ажіотажу навколо другого покоління не було – на цей момент на ринку вже з’явилося багато конкурентів. Основною перевагою все одно залишилося поєднання бюджетності та хороших технічних характеристик. Розробники пропрацювали також новий захист двигуна та додали потужніший генератор.

Салон досить просторий. І хоча задній диван розрахований за традицією на трьох осіб, але дві досить масивні дорослі люди можуть почуватися там комфортно. Знайти моделі обох поколінь можна на сервісі OLX.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий