Фото 6-колісного позашляховика Роллс-Ройса для олігарха-параноїка

У мережі з’явилися знімки ексклюзивного шестиколісного Роллса, власник якого, певно, переймається своєю долею у випадку апокаліпсиса. Так чи інакше, але машину вже охрестили постапокаліптичним Роллс-Ройсом.

Головна зміна – додаткова пара коліс, для встановлення якої задню частину седана Roll-Royce довелося подовжити. Дорожній просвіт був збільшений до рівня підготовлених оффроуд позашляховиків. Шестиколісна машина отримала величезні колісні диски взуті в незвичайні шини: низькопрофільні, але з агресивним позашляховим протектором. При цьому для кращої стійкості колію Phantom було помітно збільшено, що призвело до встановлення великих розширювачів арок.

Спереду та ззаду з’явилися металеві силові бампери, по боках — підніжки, які полегшують доступ до салону. На даху встановлений експедиційний багажник, в який інтегрована люстра додаткового освітлення жовтого кольору. У жовту плівку затягнуті фари головного світла, а також протитуманні ліхтарі. Кузов пофарбований у чорний матовий колір.

Фото незвичайного 6-колісного автомобіля з’явилися у спільноті Awesome Car Mods на сайті Reddit. Однак не відомі ані власник автомобіля, ані назва ательє, що виконало всі роботи. Машина була помічена на платформі для перевезення на літаку.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Фото 6-колісного позашляховика Роллс-Ройса для олігарха-параноїка

Добавить комментарий