І це ще не дно: виробництво автомобілів у РФ впало в 7 разів

Оприлюднена статистика виробництва нових автомобілів у росії за квітень 2022 року. У другий місяць весни там простоювали практично всі заводи, внаслідок чого було зібрано всього 19,9 тисяч машин проти 136 тисяч у квітні 2021-го. Тобто, обсяги виробництва скоротилися на 85,4 відсотка або у 6,8 рази.

Усі російські заводи європейських, японських і корейських автомобільних компаній зараз простоюють, і терміни відновлення випуску машин досі не оголошені. Більшість автовиробників навесні поставили на паузу бізнес на росії, роботу продовжують лише місцеві марки, проте вони мають проблеми через брак деталей. У нас всьо. Зрештою, як і з автопромисловістю росії.

Хоча ні – нагадаємо, що АвтоВАЗ заявив про випуск «антикризової» Lada Granta, яка за рівнем остаткування буде хіба що трошки краще радянських Жигулів.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий