Імпорт навиворіт: українці скуповують за кордоном авто на українських номерах (відео)

За кордоном з’явилася незвична, але актуальна послуга від українців. Ті, хто в той чи інший спосіб опинилися/залишилися за межами України, організували викуп машин на вітчизняних номерах. З одного боку це може здатися дивним, аж ні – це логічна і насправді цікава ідея.

Адже чимало громадян України, здебільшого жінок, після повномасштабного вторгнення росії виїхали за кордон на власних автівках. І тут виникає питання – що робите з автомобілем української реєстрації, якщо: або не вистачає грошей на життя за кордоном, або автовласник не збирається повертатися на Батьківщину, принаймні у найближчій перспективі. Не слід забувати і про тих, хто банально лишився домівки в Україні.

Усі ми знаємо, що в Європі і тим паче у Штатах вживані машини зазвичай коштують значно дешевше, ніж у нас. Тож тримати «при собі» автомобіль на українських номерах може бути банально невигідно. І ось тут наші люди, як завжди, знайшли спосіб і як заробити, і як допомогти тим, хто хоче з тих чи інших причин позбавитись авто української реєстрації.

Як пише ТопЖир, вихід є – українці викуповують у українців за кордоном автомобілі на українських номерах і реекспортують їх «додому»… ось такий він, круговорот «українських» машин у природі під час воєнного стану.

@imperiya_auto Выкуп Автомобилей на 🇺🇦 номерах #автовыкуп #автомобили #рекомендации #испания ♬ оригинальный звук — imperiya_auto
Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Імпорт навиворіт: українці скуповують за кордоном авто на українських номерах (відео)

  1. Усі ми знаємо, що в Європі і тим паче у Штатах вживані машини зазвичай коштують значно дешевше, ніж у нас. Це ж не правда, в автосалоні новий БМВ чи Мерседес припустім у Німеччині і в Україні — коштує + — однаково, а річний двох чи трьох річний з пробігом 20-40-60 тисяч іноді в Німеччині дорожче, в штатах цілі машини з невеликим пробігом теж не дешеві. Значно дешевші ніж у нас тільки + — 20-річні з пробігом до Сонця і назад, але ж судячи по картинках мова не про ці автомобілі.

Добавить комментарий