Китайська Geely презентувала електричний будинок на колесах (відео)

Компанія Farizon Auto, яка входить до групи Geely, здивувала світ автомобільним інноваційним рішенням, представивши модульний електромобіль під назвою SuperVan. Однією з важливих інновацій є можливість розширення запасу ходу за допомогою метанолу, також є змінний аккумулятор. Ця технологія робить автомобіль більш незалежним і забезпечує додаткову автономність.

Унікальність SuperVan полягає і в його можливості функціонувати як переносний електрогенератор, надаючи до 10 кВт змінного струму напругою 220 В. Це робить даний будинок на колесах ідеальним для використання в ситуаціях, коли потрібна додаткова електроенергія.

Всередині – чи то номер готелю, чи то смарт-квартира. Хоча ні, скоріше нагадує залізничне купе. Салон може трансформуватися як тільки можна, є ліжка та все інше, що має бути в мобільному будинку. Farizon SuperVan має адаптивний круїз-контроль, допоміжні системи водіння, моніторинг втоми та цифрову систему з оглядом на 360 градусів, що підвищує безпеку та зручність водіння.

Зазначимо, що Farizon SuperVan буде доступний для придбання в Китаї вже до кінця поточного року. Вартість цього інноваційного автомобіля не була оголошена. Важливо згадати, що Geely, як великий китайський автовиробник, входить до переліку міжнародних спонсорів війни, і має багато власних підприємств та брендів.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Китайська Geely презентувала електричний будинок на колесах (відео)

  1. Дизайн електромобілів чомусь максимально убогий. Чомусь на це не приділено зусиль.

Добавить комментарий