Краще авто для сьогодення: електро Таврія з сонячними панелями (фото)

Здається, ми знайшли ідеальний автомобіль для нинішніх часів. Це добре знайома нам Таврія, яка свого часу була не лише найдоступніша машина в Україні, а й одна з найдешевших автівок у світі! І хоча її вже давно не виробляють, деякі українці дають ЗАЗам друге життя.

Днями підписник нашої Інсти ТопЖир сфотографував на одному із столичних паркінгів незвичну Таврію. Можливо, ніхто б і ніколи не звернув на неї увагу, але по-перше, вона була підключена до розетки, а по-друге, на даху авто можна побачити сонячні панелі.

Оскільки автовласника поряд не було (аби автор фото міг розпитати у нього подробиці), ми зайнялись пошуком інформації у мережі, і знайшли. Виявляється, ця електро Таврія була зроблена ще десять років тому!

Це Таврія 2001 року, яка стала донором для ультрабюджетного електромобіля. І зрештою зусиллями її нового власника, йому вдалося за «копійки» створити компактний міський електромобіль, здатний розганятися до 90 км на годину і проїжджати без підзарядки 40-50 кілометрів. Ще раз підкреслимо, це авто робилося 10 (!) років тому, і судячи зі свіжих фото, машина досі на ходу. Заряджається саморобний електромобіль від звичайної розетки всього за 2 години!

Загальний бюджет склав близько 7 тисяч доларів, але враховуючи сучасні технології і їх здешевлення, думаємо, наразі бюджет на такий електромобіль становив би $5 тисяч. Електричний ЗАЗ — чим не ідеальне авто за нинішніх цін на пальне і його дефіциту?

Електро Таврія своїми руками

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Краще авто для сьогодення: електро Таврія з сонячними панелями (фото)

  1. Прочитатйте , как правильно сделать выбор компании, [url=http://riasamara.ru/rus/analytics_and_comments/news_comp/article84264.shtml]уничтожающей клопов в Москве[/url]. Газета Риа описывает все прелести работы со службой дезинфекции, уничтощающей клопов, тараканов и всех других насекомых. Полезная информация , написана в статье по уничтожению всякого рода клоповых.

Добавить комментарий