Марка Lada стала самою непопулярною в Європі

За підсумками червня Lada виявилася найбільш непопулярною з-поміж автомобільних марок. За місяць російський виробник реалізував у Європі всього 27 машин. Для порівняння, продажі Volkswagen минулого місяця склали 112 208 авто.

Як випливає із звіту Європейської асоціації автовиробників (ACEA), продажі автомобілів Лада майже вчетверо менші показників за аналогічний період 2021 року. Тоді в Європі було продано 104 російські автомобілі.

Зазначимо, що офіційно АвтоВАЗ постачанням машин до Європи більше не займається. Компанія припинила постачання нових автомобілів до ЄС ще у 2019 році, після чого поступово розпродає рештки. Таке рішення АВТОВАЗ прийняв через нові екологічні стандарти.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Один комментарий к “Марка Lada стала самою непопулярною в Європі

  1. Для хорошего ранжирования, обязательно нужна быстрая загрузка вашей площадки, за этим стремительно следят поисковые системы, и выбирают в топ только самых быстрых конкурентов. Ускорение работы сайта (Google PageSpeed) давно не проблема для наших оптимизаторов. Обращайтесь в группу телеграмм @pokras777 и ваш домен будет набирать 100\100.

    RHzs43hgndIpuiSy

Добавить комментарий