Мотовиробник KTM презентував спорткар для розбещених багатіїв (фото)

Австрійська компанія KTM відома передусім як виробник мототехніки. Але з 2008 року вона також випускає прості та легкі спорткари KTM X-Bow. Але від учора у модельній гамі австрійців з’явилося купе KTM X-Bow GT-XR – купе для тих, хто знається на драйві та прагне отримувати максимум «чистого» задоволення від водіння без зайвої електроніки.

Насправді цей автомобіль мав побачити світ ще на початку 2020 року, але тільки зараз KTM адаптувала його для доріг загального користування. Спорткар X-Bow GT-XR має всі світлові прилади, місце під номерні знаки, а головне — цивільну випускну систему з глушником і нейтралізатором (чого нема у трекових моделей).

Фактично купе GT2/GTX/GT-XR – друга модель для компанії KTM, тому що уніфікація з X-Bow мінімальна. Купе має помітно збільшену колісну базу (2850 мм замість 2430 мм) та оригінальний вуглепластиковий монокок.

З цього ж матеріалу виготовлені зовнішні панелі: дизайн розроблений німецькою компанією Kiska. Звичних дверей немає, в салон веде єдиний підйомний «ковпак» з електроприводом, а бічні віконця відчиняються окремо.

KTM X-Bow GT-XR має кондиціонер та електропідсилювач керма, але на цьому перелік елементів комфорту закінчується. Навіть сидіння хоч і порівняно «м’які», але не мають регулювань: налаштувати можна лише положення педального вузла. Збережено гоночний штурвал із вбудованим дисплеєм приладів, а замість бічних дзеркал заднього виду встановлені камери та окремі екрани в салоні. Між сидіннями та моторним відсіком розташований багажний відсік об’ємом 160 літрів.

Характеристики KTM X-Bow GT-XR

  • П’ятициліндровий турбомотор Audi 2.5 TFSI.
  • Потужність 500 к.с (581 Нм) чи 600 сил та 720 Нм (у зарядженої версії)
  • КПП: семиступінчастий преселективний «робот» DQ500
  • Привід задній з диференціалом, що самоблокується
  • Підвіска — з регульованими амортизаторами Sachs (за доплату — гідравліка, яка піднімає передок для проїзду нерівностей).
  • Розгін до сотні — 3,4 с
  • Максимальна швидкість — 280 км/год

Суха маса машини – 1130 кг, а з технічними рідинами, але без палива – 1250 кг. Це важливе уточнення, тому що ємність бензобака — аж 96 літрів, і цього запасу може вистачити на 1000 км пробігу в «дальнобійному» режимі руху. Стартова ціна — 285 тисяч євро. Щороку компанія планує випускати до 100 екземплярів нової моделі.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий