На аукціон виставили унікальний лімузин Range Rover султана Брунею та Майка Тайсона

У Великій Британії на аукціон Iconic Auctioneers виставили незвичайний Range Rover 1994 року. Позашляховик перетворили на справжній лімузин.

Тюнінг Range Rover виконала британська компанія Townley Cross Country Vehicles Ltd. Позашляховик побудували на замовлення султана Брунея Хасана Болкіаха, який володіє найбільшою у світі автоколекцією з 3000 ексклюзивних машин. Той віддав Range Rover своєму братові Джефрі.

Range Rover коштував 135 000 фунтів стерлінгів ($166 000). Між дверима з’явилася вставка завдовжки 101,6 см, а висоту авто збільшили на 20 см. У даху з’явився люк.

Салон Range Rover обробили червоною шкірою Connolly та деревом, а пасажирів відокремили від водія перегородкою. Ззаду встановили три окремі крісла з електроприводом. Також з’явилися два телевізори з пультом дистанційного керування, відеомагнітофон, потужна аудіосистема та розкладні столики.

У 2000 році автомобіль повернувся до Британії. Там ним користувався знаменитий боксер Майк Тайсон – американець у Глазго якраз тоді провів бій проти Лу Саварезі.

Зараз пробіг Range Rover складає 27300 км. Позашляховик непогано зберігся та пройшов обслуговування. Цікаво, що унікальну модель з цікавою історією оцінили всього в 30 000 – 40 000 фунтів стерлінгів ($37 000 – 49 200).

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий