На дорогах України помітили новітній суперкар Lamborghini Huracan Tecnica (фото)

Ексклюзивний автомобіль помічено в Києві на одній із АЗК, де часто-густо можна побачити рідкісні авто. Незважаючи на війну та обстріли, цього літа кількість так званих мажИрних тачок в Україні зростає, на відміну від 2022 року, коли розкішні машини здебільшого вивозили, а не завозили. Натомість тільки за півтора тижні помічено два суперкари Ламборгіні, які донині не світилися на наших шляхах.

Отож, новий мешканець — Lamborghini Huracan Tecnica. Ця модель італійської марки дебютувала минулого 2022-го року. Lamborghini Huracan Tecnica є вершиною модельного ряду Huracan від італійського автовиробника Lamborghini.

📸: sergiy_yakovlew

Характеристики

Привід: Huracan Tecnica має повний привід (AWD), що дозволяє забезпечити кращу тягу і керованість на будь-якій дорозі.

Потужність: Автомобіль оснащений 5.2-літровим V10 двигуном зі змінною геометрією клапанів, який розвиває вражаючу потужність 640 кінських сил (близько 470 кВт).

Технічні характеристики: Lamborghini Huracan Tecnica має інтелектуальну систему управління поворотними колесами і покращену аеродинаміку з використанням активних аеродинамічних елементів. Вага автомобіля знижена за рахунок використання легких матеріалів, таких як карбонове волокно.

Динамічні характеристики: Huracan Tecnica може розганятися від 0 до 100 км/год за близько 2.9 секунди і досягати максимальної швидкості понад 325 км/год. Великим внеском у покращення динаміки автомобіля стало використання активної аеродинаміки і покращеної підвіски.

Вартість: Ціна Lamborghini Huracan Tecnica залежить від специфікацій та додаткового обладнання, але в загальному, вона може починатися від приблизно $280,000 і збільшуватися залежно від вибраних опцій. За скільки можна купити в Україні? З урахуванням розмитнення, доставки і т.п., навряд чи вийде менше 400 тисяч доларів, якщо, звичайно, мова не при биток із США…

Зазначимо, даний Huracan Tecnica – допоки що єдиний на наших теренах. А ще додамо, що минулого тижня у центрі Києва зіштовхнулися ексклюзивний Lamborghini та Maserati

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

2 комментария к «На дорогах України помітили новітній суперкар Lamborghini Huracan Tecnica (фото)»

  1. Ой как Сталина нужно. Не выклянчивали бы у людей последние копейки на дроны.

  2. А кому належить та за які кошти куплено то ? Мене це більш цікавить ніж на що здатна та машина

Добавить комментарий