На українські авто у Європі навмисно клеять рашистські наліпки Z?! (фото)

На превеликий жаль, рашисти намагаються «наслідити» не лише у себе і на території України, а й навіть у Європі. Неважко здогадатись, що у такий спосіб поціновувачі «руського миру» (або з їх подачі) намагаються дискредитувати українських біженців і посіяти розбрат серед українських громадян.

Такі висновки можна зробити з огляду на вчорашні фото Ленд Роверу української реєстрації в Болгарії. Все би нічого, але на позашляховику з нашими номерами були помічені наліпки Z на дверцятах, що викликало обурення у соцмережах. Утім чимало тих, хто назвав це провокацією…

І як раз вони, схоже, мають рацію — ми про тих, хто у Телеграм каналі Одоробл@ припустив, що це злодіяння з боку росіян або тих, хто з ними пов’язаний. Оскільки ТопЖир репостнув це фото, вважаємо за потрібне повідомити про реакцію на пост:

Висновок: хай би як не здавалось, іноді краще не робити упереджених умовиводів, а вірити у те, що наш народ у своїй більшості був, є і буде адекватним і думаючим, на відміну від самі розумієте кого. Звичайно, в сім’ї не без виродка. Проте не піддавайтесь на рашистську пропаганду. Ніколи. Ніде.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

3 комментария к «На українські авто у Європі навмисно клеять рашистські наліпки Z?! (фото)»

  1. На привеликий жаль паРашники є по всій Європі, але так буде НЕ завжди.

Добавить комментарий