Найкрутіший Гелендваген розсекретили до прем’єри (відео)

Опубліковані перші офіційні фото та відео Mercedes-AMG G63 4×4². Екстремальна версія позашляховика повертається, але тепер її створювали в AMG.

Новий Mercedes-AMG G63 4×4² зберігає головну фішку попередника – портальні мости. Кліренс, правда, трохи зменшили, але він все одно величезний – 351 мм. Цього цілком достатньо, щоб форсувати броди глибиною до 91 см та виїжджати на 45-градусні підйоми.

Звичайно ж, у Гелендвагена позашляхові шини – тепер вони 22 дюймові. Для них знадобилися карбонові розширювачі арок. Ну а приналежність до родини AMG підкреслюють фірмова радіаторна решітка і обшите алькантарою кермо.

Як і стандартний Mercedes-AMG G63, його позашляхова версія отримала 4,0-літровий V8 твін-турбо на 585 к. с. Він споживає у середньому 20,1 л/100 км. Звичайно ж, збережені і понижуюча передача, і блокування диференціалів.

Презентація Mercedes-AMG G63 4×4² відбудеться найближчим часом і його продажі почнуться до кінця року. Уже відомо, що Гелендваген подорожчає і вартуватиме не менш, як 250 тис. євро.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий