Найновіший спорткар Corvette 2024 став жертвою курйозного випадку на СТО (відео)

Новий Chevrolet Corvette Z06 почне надходити до своїх замовників наприкінці 2023-го року. Але, схоже, не всі клієнти дочекаються бажану автівку… принаймні, цілим та неушкодженим покупець даного екземпляру його точно не отримає.

Взагалі історія з новим Корветом (який, до речі, вперше в історії моделі став гібридним) доволі складна. То корабель з автівками спалахне, то брак запчастин, і все це на додачу до величезної черги, яка розтягнулася на 2 роки вперед!  

Що до цього випадку, він курйозний і нещасний водночас. На шляху до дилерського центру, де його мав забрати щасливий покупець, Corvette 2024 відправили на так звану передпродажну підготовку. Проте, як видно, у Штатах теж вистачає криворуких автомайстрів. Коротше, видовище не для слабих духом:

Нагадаємо, новий Chevrolet Corvette розганяється до 100 км/год за 2,5 с і розвиває швидкість понад 300 км/год. вартість – від 105 000 доларів.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий