Німецьке тюнінг-ательє хоче подарувати Зеленському ексклюзивні авто після Перемоги (відео)

Засновник тюнінг-ательє Klassen, Пауль Классен, пообіцяв неабиякий кортеж Зеленському. Про це він заявив у ТікТок, показавши автомобілі, які компанія хоче подарувати Президенту України після Перемоги. Також у відеоролику Классен додав: «тож, кто желает – будем гроші збирать».

Зазначимо, Классен є не тільки засновником компанії Klassen, а ще й вважається одним із лідерів ексклюзивного тюнінгу в Європі. Сам Павло (хоча, мабуть, у даному випадку правильніше казати Пауль чи Павєл) є уродженцем Таджикистану (місто Душанбе), але з 1991-го року він живе у Німеччині, де і базується «родинне» тюнінг-ательє Klassen (рік заснування – 2001-й).

Мало кому відомо, але Пауль Классен у 2004-му році заснував у Вінниці дитячий будинок для кинутих дітей. Він існує та функціонує тут і досі, пише ТопЖир.

Нагадаємо, на початку 2023-го року Klassen анонсував ідеальний броньовик для українських можновладців.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий