Нова Honda Civic Type R стане останньою бензиновою моделлю марки (відео)

Розсекречена нова Honda Civic Type R. Чергове покоління культового заряженного хетчбек почнуть продавати під кінець року за ціною в $40 000.

Honda Civic Type R 2023 зберегла 2,0-літровий турбодвигун попередниці, проте стала потужнішою. Точну віддачу не розкривають, але за попередніми даними вона складе близько 330 к. с. До речі, це остання чисто бензинова модель марки – далі будуть лише гібриди та електрокари.

Хот-хетч розганяється до сотні приблизно за 5,5 с і розвиває 270 км/год. Він зберіг 6-ступінчату МКПП і передній привід з самоблоком.

Порівняно з моделлю попереднього покоління нова Хонда Цівік Тайп Р виглядає значено стриманіше. Хоча вона зберегла і антикрило, і три вихлопні труби. Проте колісні арки не так розширені, а обвіс став скромнішим.

У салоні традиційно встановлені спортивні сидіння і металічні накладки на педалі. Комплектація включає систему телеметрії.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

4 комментария к «Нова Honda Civic Type R стане останньою бензиновою моделлю марки (відео)»

  1. Ви або переклад читайте перед публікацією або мовою оригіналу, бо «приблизно за 5,% с і розвивает 270 км/год.» — це вже не смішно

  2. Link Building, прогоны дроп доменов с помощью X-rumer и GSA (Search Engine Ranker) вы сможете заказать на нашем канале. Мы давно занимаемся продвижением сайтов с помощью ссылок, и имеем колоссальный опыт в построении различных ссылочных пирамид. Множество тактик от специалистов вы найдете в группе телеграм @pokras777

    либо в скайп логин pokras7777

    RHzs43hgndIpuiSy

Добавить комментарий