Нова Лада виявилася піратською копією Логана (фото)

За порєбріком дебютувала нова Lada Iskra. Компактний седан не є самостійною розробкою, адже в його основі лежить Dacia/Renault Logan третього покоління. Про це пише Фокус.

Звісно, ж президент АвтоВАЗа Максим Соколов не повідомив про це на презентації, а лише заявив, що модель розробили в «рекордні сроки» і збудували на «повністю локалізованій» сучасній платформі.

лада іскра, Lada Iskra, Lada Iskra 2025, нова Lada Iskra, Dacia Logan, Renault Logan

Ця платформа – ніщо інше, як Renault CMF-B LS, яку й використовує Логан третьої генерації. Його планували випускати в РФ, проте повномасштабне вторгнення в Україну змусило Renault звернути проєкт, продати російські активи і повністю припинити співробітництво з АвтоВАЗом. По суті, Renault Logan перетворили на Lada Iskra і її розробка очевидно велася без ліцензії від Renault.

До того ж, схожість Lada Iskra та Renault/Dacia Logan у профіль видно неозброєним оком – силуети автомобілів однакові. Російський седан відрізняється дизайном передньої частини, крил та ліхтарів.

Dacia Logan 2023

А от двигуни Lada Iskra запозичили від інших моделей марки. Седан комплектуватимуть тими ж 1,6-літровими четвірками на 90 і 106 к. с., що і Lada Granta та Vesta. На вибір запропонують китайські 6-ступінчасту механічну КПП та варіатор.

Нова Lada Iskra надійде у виробництво з 2025 року. Седан займе нішу між Lada Granta і Vesta.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий