Новий Гелендваген перетворили на ретро позашляховик кінця 60-х (фото)

Так виглядає брутальний Гелендваген, але у вбранні 60-х. Насправді Mercedes-Benz G-Class вже давно став скоріше символом статусу, ніж надзвичайно здібним позашляховиком для використання на оффроуді. Але як він виглядив би, якби його запустили у виробництво в 1969 році, а не в 1979-му?

Щоб відповісти на це запитання, Abimelec Design створила класичний G-клас, який має не військове коріння, а розроблявся в якості позашляховика для заможних споживачів із акцентом на розкіш. Результат вийшов дуже цікавий.

Загальна форма G-класу 1969 схожа на сьогоднішню завдяки квадратній формі, що стала позачасовою. Тим не менш, передня частина класичного G має дуже мало спільного з нинішнім і черпає натхнення в класичному Mercedes-Benz 600 Grosser з великою передньою хромованою решіткою і чотирма фарами з хромованими обрисами. Передній бампер G також хромований.

Декілька інших деталей дизайну підходять для автомобіля кінця 1960-х років, у тому числі хромовані дзеркала та дверні ручки, а колеса були зняті з Mercedes-Benz 280. І хоча це просто фантазія, насправді принаймні один подібний ретро Гелендваген існує в реальному світі!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий