Новий суперкар Lamborghini Revuelto розсекретили до прем’єри (фото)

Суперкар Lamborghini, який стане наступником Aventador, отримає ім’я Revuelto. Зовнішність супергібриду також не є секретом. Сталося це, як пише Supercar Blog, завдяки публікації в Мережі скану обкладинки італійського журналу Auto Capital, на якій відображена новинка.

Згідно з новою інформацією, супергібрид отримає ім’я Revuelto. Він розганятиметься до «сотні» за 2,5 секунди і досягатиме «максималки» 350 кілометрів на годину. Основу машини складе новий композитний монокок, частково виготовлений з так званого пресованого вуглеволокна. До складу силової установки увійде новий двигун V12 і три електромотори.

Вперше слово Revuelto стосовно новинки Lamborghini було згадано навесні минулого року — його виявили в одному з європейських патентів компанії. Пізніше називалися й інші варіанти, наприклад, Tormento, але вірним, судячи з нинішнього витоку, виявився найперший.

Зовнішність суперкара на зображеннях збігається з екстер’єром автомобіля, знятого ще на одному скані, який з’явився у лютому. Таким чином, Lamborghini Revuelto збереже фірмову стилістику дизайну, але стане більш агресивним зовні за рахунок розвинених повітрозабірників, великої кількості гострих граней та Y-подібних вставок в оптиці.

Виробник обіцяє близько 400 колірних опцій для екстер’єру та не менше 70 – для салону. На вибір буде доступно 13 режимів водіння. Дизайн суперкара забезпечує на 66% більшу притискну силу, ніж у Aventador Ultimae, розповіли в компанії. Продаж новинки стартує ближче до кінця року. Ціна новинки допоки не розголошується.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий