І що з того? Та, власне, нічого такого. Проте зазвичай мажИрні тачки можна побачити біля Гудвайну, а не біля магазину, де здебільшого можна побачити чоловіків характерної зовнішності з «чекушкою» чи просто не надто заможних людей. Як то кажуть, без образ, ми – постійні клієнти АТБ, але ж факт є фактом…
![](https://topgir.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/nashi-lyudi-v-bulochnuyu-na-taksi-ne-ezdyat…-oni-ezdyat-na-korvetah-v-atb-—-@t.b_01k-podpisyvajsya-@kharkiv_cars-819x1024.jpg)
Утім це не вперше, коли на думку спадає фраза «Ти мєня узнаєш палюбе…», бо ще до 24 лютого відомо якого року в Україні часто-густо можна було побачити обабіч АТБ-ешки заряджений Гелендваген АМГ, чи біля АТБ Aston Martin DBX кольору родини правителів Катару або ж навіть розкішний Maybach за 7 мільйонів на парковці АТБ.