Новость одной картинкой: чудеса тюнинга советской классики

Общеизвестно, что некоторые владельцы ВАЗов любят свои авто настолько, что вкладывают в них больше стоимости самой машЫны. Не знаем, сколько потратил на доработку обладатель этой «копейки», но идея с задними фонарями лично нам очень понравилась. А вот труба… действительно, это просто труба!

Это вам не силуэт «Калаша» на девятке.

ТЖ

12 комментариев к «Новость одной картинкой: чудеса тюнинга советской классики»

  1. 31 ТРАВНЯ, ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ .
    «Цілий ряд новацій, які наближають нашу ситуацію до діючої в Європі, запропонований Президентом України. Зокрема, пропонується скасувати технічний огляд тих легкових автомобілів, які є в приватній власності, водночас зберігши систему контролю за автомобільними пасажирськими перевезеннями. Це прогресивний законопроект, на який чекають наші виборці», — наголосив Ю.Мірошниченко.

    Перший заступник Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник доповів рішення Комітету рекомендувати парламенту прийняти законопроект за основу. В.Олійник також повідомив, що члени Комітету, проаналізувавши законопроект, відзначили: запропоновані зміни є вкрай важливими та необхідними, а окремі його положення можуть бути доопрацьовані під час підготовки його до розгляду у другому читанні.

    Народні депутати підтримали рішення профільного Комітету 253-ма голосами.

  2. Кажется, что когда это заводится, то из трубы начинает выпадать говно.

    1. Выпадать, это уже высокотехнологично…. скорее приходится запарковываться и лопатой откидвать вручную))))))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *