Новою маркою від Укрпошти стане фермерський трактор, що тягне танк

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський оголосив переможний дизайн нової марки. Як пише Смілянський у своєму Телеграм каналі, при виборі переможця було враховано майже 834 000 голосів наших громадян, що проголосували, 340 000+ з яких обрали наступний філателістичний хіт!

Для порівняння, за попередню марку проголосували 8000, тобто, за пару місяців шанувальників філателіі стало в 1000 разів більше. Щодо переможної теми — за час війни наші люди невпинно постачали ЗСУ трофейні рашистські танки. І саме ця тракторна тема лягла в основу дизайну нової марки.

За інформацією очільника Укрпошти, випуск нової марки заплановано на середину липня. Щодо накладу, буде 5 мільйонів марок 2-х номіналів або 830 000 аркушів по 6 марок (що, до речі, співпадає з кількістю голосів у конкурсі).

Від нас зазначимо, що у нас є патріотичні наліпки на авто, з-поміж яких є і тематичні наліпки ТСУ і Доброго вечора ми з України.

Усі бажаючі – можуть придбати їх у інтернет-магазині ТЖ чи замовити їх, написавши нам на e-mail: topgircomua@gmail.com.

Вартість 1 наліпки — 92 грн., з яких 29% ми перераховуємо на ЗСУ.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий