Оприлюднено перелік авто які оподатковуються транспортним податком у 2024 році

Міністерство економіки опублікувало перелік моделей авто, що підпадають під транспортний податок в 2024 році. Як пише «Укравтопром», загалом у переліку 184 моделі таких марок як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian, Tesla тощо.

Сума податку становить 25 тис. грн. Сплатити його необхідно: фізичним особам — протягом 60 днів після отримання повідомлення; юридичним особам — авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації

Під податок підпадають автомобілі віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат, тобто від 2 662 500 грн. Наразі мінімальна зарплата в Україні становить 7100 грн. Але є нюанс. А де Rolls-Royce у переліку? Ми не знайшли…

Хоча вони є, ба більше, зовсім нещодавно завезли новітній електромобіль Роллс-Ройс за 600 000 євро. Чи він не вважається розкішним?

Та й суперкари МакЛарен в Україні ніби-то теж зустрічаються частенько. Може, у Міністерстві є сенс використовувати дані про суперкари України, які регулярно публікує ТопЖир?

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий