Оприлюднені історичні світлини першого прототипу ЗАЗ Таврія

Спочатку ЗАЗ-1102 «Таврія» мав отримати зовсім іншу зовнішність. Розробка перспективного і доступного українського авто розпочалася ще наприкінці 60-х, але проєкт було відкладено майже на 20 років.

В інтернеті показали, як мав виглядати знаменитий ЗАЗ-1102 «Таврія». Прототип передньопривідного седана було створено на початку 70-х. Про це пише Focus. Наприкінці 60-х на Запорізькому автомобілебудівному заводі розпочалася розробка перспективної моделі, яка мала замінити застарілий ЗАЗ-968. Проєкт очолив новий головний архітектор ЗАЗ Володимир Стешенко. На початку 70-х було збудовано перший прототип дводверного седана «Таврія». Його дизайн нагадував автомобілі ВАЗ та Volvo тих років.

Головною особливістю проєкту стала передньопривідна платформа. Тоді більшість автомобілів у СРСР випускалися із заднім приводом. Усього було виготовлено кілька макетів «Таврії» у кузові седан. Один з них отримав прямокутні фари, а другий — круглі.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Оприлюднені історичні світлини першого прототипу ЗАЗ Таврія

  1. Який в сраку архітектор?! Ну хоч читайте трохи текст перед тим, як тупо його постити

Добавить комментарий