Опубліковано рейтинг кращих автомобільних LED ламп в Україні (відео)

В Україні провели незалежний тест ЛЕД фар на авто. Мета – визначити не лише кращих виробників світлодіодних ламп для автомобілів, а й зрозуміти, чи завжди бренд гарантує якість і ефективність, а ціна безпосередньо залежить в технологічних і практичних особливостей.

Насправді в умовах сьогодення (не кажучи про блекаути) саме діодні лампи можуть для фар головного світла мають неабияке значення для безпечного пересування. Звичайно, важко конкурувати з заводськими LED- чи матричними фарами, але нові авто з такими технологіями доступні далеко не всім. Зрештою, як і встановлення сучасного лінзованої оптики тощо. Тож, вважаємо, що такий споживацький тест буде корисним і цікавим для багатьох.

Кому ліньки читати, можете відразу вмикати відео:

Кращі світлодіодні лампи для авто

Для тих же, хто хоче знати всі тонкощі та подробиці – радимо дочитати до кінця результати робіт, проведених нашими давніми друзями і професіоналами з автосвітла компанії Vapilla.

У тесті були задіяні лампи від провідних виробників, таких як OSRAM, Philips, Moonlight та інші, щоб оцінити яскравість та видимість, які забезпечують їхні лампи на дорозі. Експерти провели ретельні вимірювання та порівняння світлодіодних ламп, щоб виявити переможців. Були проаналізовані яскравість, розподіл світла, дальність освітлення та інші технічні характеристики.

Відео тесту світлодіодних ламп для авто стане цікавим і корисним для всіх водіїв, які цінують яскраве та безпечне освітлення.

Результати досліджень на звання кращі ЛЕД лампи для авто

 • 9. Світлодіодні лампи «Osram PGJ19-2 (14w)»: 960Lx.
 • 8. Світлодіодні лампи «Philips Ultion Pro 9100 (16w)»: 1700Lx.
 • 7. Світлодіодні лампи «Torssen PRO (120w)»: 2000Lx.
 • 6. Світлодіодні лампи «Kaixen F15 (70w)»: 2300Lx.
 • 5. Світлодіодні лампи «Moonlight ML4 (55w)»: 2400Lx.
 • 4. Світлодіодні лампи «QLine Ultra +150% (49w)»: 2700Lx.
 • 3. Світлодіодні лампи «Infolight S2 (60w)»: 2800Lx.
 • 2. Світлодіодні лампи «DriveX AL-09 (65w)»: 2900Lx.
 • 1. Світлодіодні лампи «Aled серії X (50w)»: 3200Lx.
Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Опубліковано рейтинг кращих автомобільних LED ламп в Україні (відео)

 1. Адвокат Запорожье — юрист Запорожье. Военный адвокат Запорожье. Помощь опытных адвокатов в Запорожье и Запорожской области. Любые виды юридических услуг и консультаций адвокатов
  [url=http://advocatdnepr.com.ua/index.php/news/16-vivamus-cong]Військовий адвокат[/url]
  Профессиональная круглосуточная поддержка адвоката позволяет держать в курсе дела и во время принимать необходимые меры. Вся информация о нас находится в реестре Адвокатов Украины, документы, подтверждающие наши полномочия, будут представлены при личной встрече.
  Адвокат Запорожье. Военный адвокат Запорожье. Мы — команда адвокатов по международному, национальному и военному праву, с многолетним опытом практической работы. Наши сотрудники — члены Национальной ассоциации Адвокатов Украины, а некоторые и члены Международных обществ и организаций.

  У нас нет молодых специалистов, которые на делах клиентов набираются опыта. Наша работа – это наше хобби, поэтому к каждому делу мы относимся ответственно, подбирая индивидуальный подход. Мы знаем, что нужно делать, чтобы выиграть Ваше дело.

Добавить комментарий