Особливості двигунів гібридів і їх виклики до оливи

Поважні автомобільні аналітики прогнозують, що до 2025 року кожен четвертий автомобіль, який продаватиметься у світі, буде гібридним1. Час покаже, але те що частка гібридних автомобілів у світовому автопарку стрімко зростає – це факт. З цим прогресом у багатьох автовласників виникають запитання, яке моторне масло буде оптимальним для захисту двигуна гібридного автомобіля.

Гібридні автомобілі відрізняються від негібридних. Їх двигуни працюють з зупинками, перемикаючись на електрику на низьких швидкостях, щоб рухати автомобіль. Під час звичайної їзди містом двигун зазвичай використовується лише в коротких проміжках, а більшу частину часу рух забезпечує електроенергія. Саме тому температура двигуна гібрида нижча орієнтовно на 40°C2 у порівняні із температурою двигуна звичайного автомобіля

Деякі гібридні двигуни можуть зупинятися, перемикатися на електрику та перезапускатися до 500 000 разів3 протягом свого терміну служби – це у 10 разів більше, ніж негібридні двигуни. Експерти Castrol кажуть, що за відсутності високої температури вода та інші забруднення не випаровуються, що підвищує загальну схильність двигуна до забруднення.

Castrol запускає в Україні нову оливу для гідридів – Castrol MAGNATEC HYBRID

Особливості гібридних двигунів, про які ми розповіли вище (нижча температура, часті перезапуски, ризики забруднення) заважають стандартним оливам якнайкраще захищати двигун від руйнівного зносу. Ці нові умови – виклик для моторної оливи. Саме тому світовий виробник олив Castrol розширив свою лінійку олив MAGNATEC оливами для гібридів – Castrol MAGNATEC HYBRID.

Новий Castrol MAGNATEC HYBRID розроблено, щоб витримувати серйозні випробування сучасних гібридних двигунів. Властивості Castrol MAGNATEC «чіпляється, фіксується та захищає» забезпечують на 50% кращий захист від зносу при низьких температурах і перезапусках двигуна4.

Олива відповідає вимогам HYSPEC, новому стандарту ефективності продуктів Castrol для гібридних автомобілів. Про цей стандарт ви можете дізнатися на офіційному українському сайті Castrol.

Олива Castrol MAGNATEC HYBRID вже є в продажу. На сьогодні на ринку України ця спеціалізована олива для двигунів гібридних автомобілів представлена двома класами в’язкості: 0W-16 і 0W-20.

Корисні посилання на офіційний сайт Castrol в Україні:

Олива для гібридів Castrol MAHNATEC Hybrid — докладно по продукт.

Моторне масло Castrol — вся лінійка олив і рідин для легкових автомобілів.

1До 2025 року кожен четвертий автомобіль буде гібридом. Згідно з прогнозами компанії LMC Automotive, GlobalData, 2023 рік.

2Відповідно до порівняння показників роботи плагін-гібриду та ДВЗ під час стандартного галузевого циклу випробувань.

3Відповідно до випробувань Castrol м’яких гібридів, що репрезентують приблизно 45% світового парку гібридних автомобілів у 2022 році.

4На 50% кращий захист від зносу при низьких температурах* і перезапусках двигуна**: *протестовано відносно лімітів зносу Sequence IVA API SN; **протестовано відносно лімітів зносу CEC OM646LA ACEA.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

2 комментария к «Особливості двигунів гібридів і їх виклики до оливи»

Добавить комментарий