Pagani презентували вражаючий суперкар на зміну Huayra

В Мілані представили новий Pagani Utopia. Це всього лиш третя модель в історії італійського бренду і вона стане наступницею Pagani Huayra.

Суперкар Pagani Utopia нагадує попередника і силуетом, і деталями дизайну на кшталт чотирьох вихлопних труб. Разом із тим, з’явилися нові деталі – прозорі секції в даху та двері в стилі McLaren. У конструкції використані карбон і титан, тому масса авто – всього 1280 кг.

У салоні, як і раніше, переважає ретро-дизайн з полірованим алюмінієм та відкритою кулісою важеля коробки передач. У оздобленні використані найдорожчі матеріали.

Як і попередник, новий Pagani Utopia обладнаний 6,0-літровим V12 твін-турбо від Mercedes-AMG. Його потужність виросла до 864 к. с., а обертальний момент – до 1100 Н∙м. Так що суперкар точно швидший за Huayra, яка здатна розвинути 370 км/год.

Авто пропонують з 7-ступінчастою механічною або роботизованою КПП. Він обладнаний адаптивними амортизаторами та керамічними гальмами Brembo.

Усього виготовлять 99 купе Pagani Utopia вартістю близько 2 млн. доларів. Згодом має з’явитися і кабріолет.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий