Перший у світі заряджений седан Brabus E V12 привезли до України (фото)

Таких автомобілів було зроблено всього 10 штук на весь світ! І саме дорогами України пересувається перший екземпляр. Як вже розповідав ТопЖир, Brabus E V12 «One of Ten» в Україні з’явився нещодавно, проте мало кому відома біографія саме цього автомобіля. А вона справді цікава…

Але спочатку коротко про те, що це за звір. Це Brabus E V12, який дебютував у вересні 2009 року.
Фахівці з Ботропа взяли E-Class і запхали під капот могутній 6.3-літровий V12, потужністю 800 к.с.

ФОТО: supercars_ua

Характеристики Brabus E V12

  • 0-100: 3.7 с.
  • 0-200: 9.9 с
  • Макс. швидкість: 378 км/год

Проект отримав назву Brabus E V12 «One of Ten» або «Black Baron» та був вироблений обмеженою серією з 10 екземплярів. Початкова вартість складала €600.000…

Тепер детальніше про нашого героя. Його порядковий номер — №01/10! Так-так, ще раз наголосимо, що цей перший вироблений екземпляр!

7 травня 2009 року він був зареєстрований на компанію Brabus та отримав номерні знаки «BOT EV12». Наступні 5 років знаходився у власності компанії та служив «виставковим» автомобілем. Саме він був на усіх виставках та офіційних прес-релізах.

Деякий час він був в чорному маті та мав пресловуті накладки на задні арки — головну родзинку E V12, але згодом змінив зовнішній вигляд. У 2014 році компанія Brabus продала його приватному колекціонеру. Того ж року він брав участь у Gumball 3000.

Пізніше авто опинилося в руках mechatronik.official і знаходилося у їх власності аж до продажу в Україну.


Дякуємо за детальну інформацію нашим колегам із supercars_ua

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий