Постраждалий від ракетного обстрілу Харкова байк виграв чемпіонат із тюнінгу BMW (фото)

Тюнінгований в Україні мотоцикл BMW R18 став абсолютним переможцем чемпіонату з кастомайзингу BMW Motorrad Days у Німеччині. Байк був пошкоджений внаслідок російського ракетного обстрілу автосалону BMW у Харкові, але отримав друге життя.

Мотоцикл BMW R18, BMW R18 Unbreakable, Мотоцикл BMW, BMW R18, тюнінг BMW, BMW Motorrad Days

Розбитий BMW R18 витягли з-під завалів дилерського центру в Харкові, який постраждав від влучання російської ракети. Його вирішили не утилізувати, а зробити основою для цікавого кастом-проєкту. Допомогли його створити в харківській майстерні Iron Custom Motors.

тюнінг бмв р18, BMW R18 Unbreakable, Мотоцикл BMW, BMW R18, тюнінг BMW, BMW Motorrad Days

Мотоцикл BMW R18 назвали Unbreakable («Незламний»). Під час його створення використано як оригінальні аксесуари BMW Motorrad, так і спеціально створені кастомні деталі.

BMW R18 Unbreakable, Мотоцикл BMW, BMW R18, тюнінг BMW, BMW Motorrad Days

Зокрема, майстри Iron Custom Motors розробили нові алюмінієві обтічники, а також кермо і підніжки. Крім того, створено особливі ковані диски діаметром 23 дюйми спереду і 21 дюйм ззаду.

BMW R18 Unbreakable, Мотоцикл BMW, BMW R18, тюнінг BMW, BMW Motorrad Days

Також байк BMW R18 Unbreakable прикрасили піксельним орнаментом, а на його бензобаку встановлено табличку з автографом Володимира Зеленського.

1,8-літровий 92-сильний двигун BMW R18 залишився стандартним, але для нього створили нові радіатор і вихлоп. До того ж, в Iron Custom Motors розробили для мотоцикла задню пневмопідвіску.

Перед чемпіонатом BMW Motorrad Days (він був приурочений до 100-річчя мотоциклів BMW) український байк здійснив тур Європою — його демонстрували в Карлових Варах, Варшаві та Берліні.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий