Продажі нових авто в РФ впали у 6 разів

За травень в росії вдалося реалізувати трохи більше 24,2 тисяч легковиків проти 147,3 тисяч у травні 2021-го. Це пояснюється тим, що практично всі іноземні компанії припинили імпортувати автомобілі в країну, а російські заводи (при)зупинили свою роботу.

З-поміж марок, які продовжують постачати машини в рф з-за кордону, залишилися лише китайці. Щодо найбільш популярних моделей, номером 1 у рф стала модель Lada Granta. Щоправда, навіть авто «місцевого розливу» суттєво втратили позиції – в останній місяць весни було продано 2 305 Грант, що у 5,6 разів менше минулорічних показників. На 2-му місці Lada Vesta (1 538 автомобілів цієї, що в 6,5 рази менше). На 3-му місці – Kia Rio – 1 202 авто, які можна вважати залишками (зниження в 5,6 разів).

Окремо зазначимо, що днями Ульяновський автомобільний завод (УАЗ) потрапив під адресні обмежувальні заходи Заходу — підприємство включили до шостого пакету жорстких антиросійських санкцій Євросоюзу. Причина — він постачає російським збройним силам позашляховики Patriot, які в свою чергу використовуються на війні в Україні.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

3 комментария к «Продажі нових авто в РФ впали у 6 разів»

  1. Пиздець! Таке враження, що в автосвіті більш новин нема, крім — на росії випустили, на росії закрили, на росії впали, зробили і т.д. Да похуй на них і їхнє болото! Хай здохнуть всі там в страшних муках! Але деяких видно навіть російські бомби і ракети не поміняють. Як були так і залишились недо-малоросамЫ

  2. Благодарю вас, очень приятно было прочитать, и сделать для себя определённые выводы.

Добавить комментарий