Робітники заводу з виробництва Lada Vesta написали путіну листа про брехню

Гарні новини з росії – нарешті бодай хтось там не побоявся написати хуйлу путіну гнівного листа (щоправда, назвали його «уважаємим». Мова йде про працівників заводу «ІжАвто», які відправили путіну колективне звернення через ситуацію на заводі та можливе перенесення з Іжевська до Тольятті виробництва Lada Vesta.

Текст звернення опублікувала «Профспілкова організація «ІжАвто». Дослівно:

«Получается, что высшее руководство «АвтоВАЗа» идет на сознательный обман. Они собираются забрать нашу «Весту», вывезти оборудование, а нам оставить обещание производить электрический «Ларгус», который сегодня существует только на бумаге. Для того, чтобы этот запуск состоялся, необходимо 2-3 года напряженной работы», — зазначається у листі, опублікованому Газетою ру.

Лада Ижевск — Википедия

Згідно зі статистикою продажів електромобілів у Росії, ринок не зможе прийняти більше тисячі таких машин, тому колектив заводу з 3 тис. людей доведеться скоротити на 70%, побоюються автори листа. До речі, на даний момент «ІжАвто» простоює через відсутність комплектуючих для Lada Vesta.

Нагадаємо, нещодавно працівникам російського заводу, де збирали BMW, порадили дещо змінити свій профіль – збирати полуницю. Точніше, клубніку, чи як там її…

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

2 комментария к «Робітники заводу з виробництва Lada Vesta написали путіну листа про брехню»

Добавить комментарий