Rolls-Royce показав найдорожчий новий автомобіль за $30 мільйонів (фото)

Презентовано ще одну модель із сімейства Rolls-Royce Droptail. Розкішний кабріолет коштує близько 30 мільйонів доларів – це найдорожче авто у світі станом на 2024 рік. Про це пише Фокус.

кабріолет Rolls-Royce, Rolls-Royce Arcadia Droptail, Rolls-Royce Droptail, новий Rolls-Royce Droptail,

Усього планують випустити лише чотири кабріолети Rolls-Royce Droptail, які відрізнятимуться один від одного оздобленням. Конкретно це авто є третім у серії та має своє ім’я – Arcadia Droptail.

Новий Rolls-Royce Droptail – елегантний 5,3-метровий кабріолет з довгим капотом. Фірмова решітка радіатора поєднується із тоненькими діодними фарами. 22-дюймові диски відполіровані до блиску.

Rolls-Royce Droptail, Rolls-Royce Arcadia Droptail,новий Rolls-Royce Droptail, кабріолет Rolls-Royce

Замовник цього автомобіля побажав оформити його в стилі традиційної архітектури Південно-Східної Азії. Його кузов отримав біле перламутрове забарвлення – у фарбу додали мікроскопічні частинки скла та алюмінію.

салон Rolls-Royce Droptail, Rolls-Royce Arcadia Droptail,  новий Rolls-Royce Droptail, кабріолет Rolls-Royce

Салон Rolls-Royce Arcadia Droptail оздоблений дорогою шкірою та трояндовим деревом. На інтер’єр та кришку багажника пішло 233 шматочки цього дерева, а робота тривала 8000 годин. Також у Rolls-Royce Arcadia Droptail ексклюзивний дизайн приладів, а на передній панелі встановлено дорогий годинник, який виготовляли упродовж 5 місяців.

годинник роллс ройс, Rolls-Royce Arcadia Droptail, Rolls-Royce Droptail, новий Rolls-Royce Droptail, кабріолет Rolls-Royce

Як і всі Rolls-Royce Droptail, Arcadia обладнали 6,75-літровим V12 твін-турбо на 600 к. с. та 840 Нм. У парі з мотором працює 8-ступінчастий автомат.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий