Розкриті характеристики і ціни українського електромобіля LUAZ

У Києві на виставці Com Auto Trans відбулася презентація нового LUAZ. Відому українську модель вирішили відродити у форматі компактного електричного пікапа. Про це пише Фокус.

Пікап Луаз, Новий Луаз, Новий LUAZ, електромобіль LUAZ, пікап LUAZ, електромобіль ЛуАЗ
Фото: autocentre.ua

Новий LUAZ позиціонують як наступника знаменитих ЛуАЗ 70-х і 80-х, хоча до Луцького автозаводу компанія не має стосунку. Пікап збудований навколо кузова китайської компанії Hebei Kaiyun Motors, але є в ньому й українські компоненти — рама, сидіння, скло та батарея.

Український електромобіль LUAZ — характеристики та подробиці

Пікап LUAZ буде доступний у дводверній версії «Фермер» і чотиридверному варіанті «Сіті».

Електромобіль Луаз, Новий Луаз, Новий LUAZ, електромобіль LUAZ, пікап LUAZ, електромобіль ЛуАЗ
Фото: autocentre.ua

Розміри LUAZ:

  • Довжина — 3475 мм;
  • ширина — 1375 мм;
  • висота — 1550 мм;
  • колісна база — 2315 мм;
  • маса — 510 кг.
Салон Луаз, Новий Луаз, Новий LUAZ, електромобіль LUAZ, пікап LUAZ, електромобіль LUAZ
Фото: autocentre.ua

У салоні встановили цифровий щиток приладів і мультимедійну систему із сенсорним дисплеєм. Окрім того, електромобіль ЛуАЗ отримав камеру заднього виду.

На задній осі встановлений електродвигун на 5 кВт (6,8 к. с.). Новий ЛуАЗ належить до категорії L7e, тобто його максимальна швидкість обмежена на 50 км/год. Пізніше має з’явитися повнопривідна версія.

Новий Luaz, Новий Луаз, Новий LUAZ, електромобіль LUAZ, пікап LUAZ, електромобіль ЛуАЗ
Фото: autocentre.ua

Батарея ємністю 6,14 кВт∙год дозволяє проїхати 100 км без підзарядки. Таких модулів можна встановити до трьох, що збільшить запас ходу до 300 км.

Стартова ціна LUAZ становить 190 000 гривень, але за ці гроші український електрокар продається без батареї (її можна купити за ціною 45 000 гривень за блок або взяти в оренду).

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий