Смішно і грішно: нові Москвичи в рф випускатимуть китайці

Скоріш за все «чисто російські» автомобілі відродженої марки Москвич вироблятиме китайська компанія JAC. Як пишуть російські автомобільні ЗМІ, запланований обсяг випуску – до 300 тисяч машин на рік. Щоб була зрозуміліша абсурдність таких заяв, зазначимо, що завод Renault у Москві мав потужність до 180 тисяч автомобілів на рік. Висновки? Говорили-балакали…

У проекті, як відомо, бере участь КАМАЗ, який, що теж не секрет, співпрацює з компанією JAC. Остання, в свою чергу, виробляє легкові автомобілі та електромобілі, про виробництво яких на заводі Москвич говорилося з першого дня викупу підприємства у Renault.

Окрім легкових машин та пікапа планується випускати також комерційний фургон Sunray, який стане заміною німецьким машинам. Наприклад, Mercedes-Benz Sprinter. Так чи інакше, але якщо Москвич таки «реанімують», як бренд, то це буде справа рук китайців. Імпортозамєщєніє, як таке, потерпіло крах..?

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Один комментарий к “Смішно і грішно: нові Москвичи в рф випускатимуть китайці

 1. Президент Украины Владимир Зеленский заявил о возникновении потенциала для «переломного момента» в конфликте на Украине.
  ТВ Центр
  В ходе выступления лидер Украины заявил, что РФ взяла под свой контроль около 20% территорий.
  Общественная служба новостей
  Тем временем член Общественного совета при Минобороны России полковник запаса Игорь Коротченко рассказал о том, что Вооружённые силы России в скором времени перейдут к третьему этапу спецоперации.
  Царьград

Добавить комментарий