Спортивний Mercedes AMG GT з України спантеличив Давос і не тільки (фото)

Сьогодні у соцмережах почали активно ширитися фото спорткару Mercedes на українських номерах, поміченого у Давосі. Ба більше, політолог Валентин Гладких ще й запустив «утку» (чи то пак «качку») з цього приводу. А саме:

Лофери Loro Piana, шалик Луї Віттон, сумочка Ерме за 30К євро та пік моветону — соболина шуба за 15К євро. Даша Щаслива – подружка Марини Порошенко та підлегла Петра Порошенка шокувала форум у Давосі, де просили фінансову допомогу для України. Але шокувала не своїми виступами, а нарядом за 2 млн. та Мерседесом-Брабус

Чи так і є? По-перше, замість емблеми Mercedes-Benz на цьому авто можна побачити не лого Brabus, а Bitcoin. По-друге, якщо гарненько придивитися, то сумочка на дівчині і сумочка на скриншоті – це зовсім різні речі. По-третє, якось дивно, що ніби-то власниця такого розкішного авто фотографується на його фоні в стилі «Хай думають, що це моя машина».

Ну і найголовніше, що в Телеграм канал ТопЖир відгукнувся сам власник автомобіля…

Висновок? Власником німецького «помаранча» є голова біржі та президент Блокчейн асоціації України Михайло Чобанян.

А той, хто запустив усе це – Валентин Гладких – має доволі сумнівну репутацію і в багатьох медіа та соцмережах його називають псевдоекспертом, який «розганяє» різного роду дописи про Порошенка, на якого він ніби-то працював, але щось пішло не за планом.

Так чи інакше, але у себе в Телеграм-каналі той самий Гладких взагалі написав, що на фото Бентлі.  

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий