Стало відомо про кількість нової техніки в ЗСУ від початку війни

Тепер вже колишній міністр оборони України Олексій Резніков назвав кількість озброєння для ЗСУ, яке було передано та замовлено за 18 місяців. У своєму звіті екс-міністр оприлюднив дані отриманого (включно із міжнародною допомогою), виготовленого та замовленого Міноборони озброєння.

Отож, перейдемо до цифр:

  • понад 6,5 тисяч одиниць бронетехніки (танки, бойові машини, бронетранспортери та бронеавтомобілі)
  • понад 4,5 тисячі артсистем, включно із мінометами
  • понад 7 млн артилерійських снарядів, мін, пострілів до танків та РСЗВ
  • близько 3,5 тисячі систем ППО, включно із ПЗРК
  • понад 2 тисячі вантажних автомобілів

У даному звіті навряд чи врахована техніка, придбана і передана ЗСУ зусиллями волонтерів. Але навіть без урахування пікапів, саморобних баггі тощо, варто порівняти оголошені цифри з показниками за 2021 рік.

Згідно даним Military Balance, до початку повномасштабного вторгнення підарів росіян у ЗСУ було загалом 9,3 тисяч одиниць бронетехніки (від бронеавтомобілів до танків), а артилерійських систем (враховуючи 120 мм міномети, але без урахування менших калібрів) — понад 1,8 тисячі одиниць.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий