Табуретки рулять: АвтоВАЗ залишиться без сидушок для своїх машин

З 2016 року турецька компанія Martur випускала крісла для лінійки автомобілів Renault, складання яких до травня цього року велося на АвтоВАЗі. Але віднині російський автогігант залишиться без автомобільних сидінь, тому що турки згортають їх виробництво в рф.

Після виходу Renault у компанії АвтоВАЗ лишилися ліцензії на виробництво цих машин (вже під брендом Lada), проте відновлення виробництва стримується відсутністю комплектуючих. У свою чергу компанії, які можуть постачати компоненти на конвеєр, потрапляють у ситуацію, коли їхня продукція виявляється незатребуваною.

Вперед у минуле: сидушки радянських Жигулів

Глава тамошнього регіону зазначив, що в Ульяновській області 19 підприємств, які постачали продукцію на конвеєр АвтоВАЗу, та висловив стурбованість перспективами цих заводів та їх персоналу. Ми теж глибоко стурбовані… тим фактом, що на росії досі не додумалися ставити табуретки (можна й унітази) замість турецьких сидінь.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий