Top Gear протестував створений українцями позашляховий автобус (відео)

Героєм нового випуску шоу Top Gear став Torsus Praetorian. Екстремальний позашляховий автобус справив враження на британців.

Ведучий Том Форд назвав Torsus Praetorian шкільним автобусом на максималках і вирішив штурмувати на ньому італійський вулкан Етна. Власне там, автобус і трудиться – возить туристів. Інші Praetorian наразі транспортують гуманітарні вантажі в Україні.

В Top Gear розповіли, що Torsus Praetorian створений українською компанією Pulsar Expo для транспортування людей у найнедоступніші місця. Його салон розрахований на 34 пасажирів та обладнаний кондиціонером і USB-портами. У його основі лежить повнопривідне шасі MAN.

Том Форд оцінив тяговитий 6,9-літровий дизель потужністю 290 к. с. і з обертовим моментом в 1150 Нм, а також трансмісію з понижуючою передачею та блокуваннями диференціалів. До його керованості треба звикнути, але на бездоріжжі Torsus Praetorian творить чудеса.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий